Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Aukščiausios kokybės

Dovanos

Paramos 24/7

100% Moneyback

Grįžti Keistis

50 Vnt Lašelinę laistymo sistemą Augalų Waterers "PASIDARYK pats" Automatinis lašinamas vanduo šuoliai siaurėjantys laistymo augalai, dekoratyviniai augalai, automatinė laistymo

50 Vnt Lašelinę laistymo sistemą Augalų Waterers "PASIDARYK pats" Automatinis lašinamas vanduo šuoliai siaurėjantys laistymo augalai, dekoratyviniai augalai, automatinė laistymo

lizdo

  €15.66 €30.71
  • (2)

SKU: n789

Žymos: apima huawei 9 ys, apima paspauskite "samsung", apima henar9light, apima ir garbės 9 karvės, apima šildomos opel, apima huawei skylę, apima huawei gokas, apima haway smart, apima ir garbės 9 jūros.

Specifikacija:

 • Produkto naudojimas: Automatinis lašinamas drėkinimo, gėlės ir medžiai
 • Medžiaga: Plastikiniai
 • Modelio Numeris: lašelinė drėkinimo
 • Tipas: Laistymo Rinkiniai
 • Pardavimo vienetas: 50 Vnt
 • Produkto spalva: žalia, mėlyna ir pan.

Produkto spalva: žalia, mėlyna ir pan.medžiaga: plastikas Produkto naudoti: Automatinis lašinamas drėkinimo, gėlės ir medžiai Pardavimų skyrius: 50 Vnt Funkcija: Kai esate verslo kelionę, ar jūs n nenorime vandens jūsų gėlės kiekvieną dieną, Augalai taip pat reikia geriamojo vandens, nieko geriau, nei tampa tinkami; Ne kartą buvo švaistomi ir pinigai buvo išleisti dėl intelektinių drėkinimo sistemas.Šiuos paprastus drėkinimo sistemas Galima įdiegti ir paleisti per kelias minutes Tinka labiausiai tarptautinius standartus, pavyzdžiui, kolos buteliai, sprite butelius ir t.t.Po vandens saugykla yra baigtas, vandens ir trąšų bus siunčiami tiesiai į šaknų augalų; automatinių laistymo prietaisą turi būti įdėta vertikaliai į dirvą.Instrukcija: 1. Įpilkite vandens į plastikinį butelį; naudojant produktą, jis turi būti sumažinti, viršuje cola butelį, kad užtikrinti oro cirkuliaciją, siekiant lašelinė drėkinimo, 2. Įkiškite adatą į purvą ir nustatykite rankenėlę kontrolės srautas.

Liger Zoids

  5
2020-11-18

I like the size is for bottles of 2lt the delivery time was on the perigold of this

One Step Close

  1
2021-01-04

Good afternoon!! Buyers from Russia do not buy these devices. They don't fit us. I tested all the bottles. We have on bottles (small and large) the same thread (wide), on these polyvalks, the carving is frequent. Everything is leaking. We have to think about working out.

Jums taip pat patiktų