Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Aukščiausios kokybės

Dovanos

Paramos 24/7

100% Moneyback

Grįžti Keistis

Alicar EcoOBD2 NitroOBD2 Chip Tuning BOX Dyzeliniams & Benzine Automobilių Plug & Drive EKOLOGINIO OBD2 Mažesnes Kuro išmetamųjų Teršalų

Alicar EcoOBD2 NitroOBD2 Chip Tuning BOX Dyzeliniams & Benzine Automobilių Plug & Drive EKOLOGINIO OBD2 Mažesnes Kuro išmetamųjų Teršalų

lizdo

  €5.06
  • (1)

SKU: n18024

Žymos: automobilių ekologinio, ekologinio obd2, c5 star, nitro obd2, volvo vocom 2, ekologinio ratai žiūrėti, alice kišenėje žiūrėti, rankų nuskaitymo, kia obd, ieškoti dėžutę.

Specifikacija:

 • Elemento Tipas: Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
 • Programinės Įrangos Atnaujinimas: No
 • Aparatinės Įrangos Versija: EcoOBD2
 • Programinės Įrangos Versija: Nitroobd2
 • Specialios Funkcijos: Chip Tuning Box
 • Prekės Pavadinimas: MB STAR Kasti
 • Kalbos: lietuvių

Plug and Drive EcoOBD2 Ekonomikos Chip Tuning Box už Benzine 15% Degalų Sutaupyti

Ji veikia pagal protokolai OBD2, kaip remaping Automobilio kompiuteris EKIU.Po vairuotojo 200 km kelių, iš viso, EcoOBD2 prisitaiko prie automobilio, pasak vairuotojų įpročius ir visada išlaiko ECU remaping taupyti degalus mažesnis ir sugeriančias.

Ką Alicar EcoOBD2 padaryti?

Pagal jūsų vairavimo įpročius, EcoOBD2 daro naują žemėlapį, automobilio kompiuteris EKIU už transporto priemonės sumažinti degalų sąnaudas.Kaip jūs tvarkote daug daugiau KM/Mylios, EcoOBD2 atnaujina žemėlapius ir prisitaiko, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai daugiau degalų taupymo.

Kas yra Alicar EcoOBD2 Chip Tuning Box?

EcoOBD2 yra Chip Tuning Box, kuris gali būti prijungtas prie OBD2 jungties automobilį sumažinti kuro sąnaudas, savo automobilį.Kai jis prijungtas prie OBD2 jungties, EcoOBD2 gauna informaciją iš automobilio kompiuterio valdymo blokas.Pagal gautus duomenis valdymo blokas, EcoOBD2 reguliuoja įpurškimo slėgio, kuro kiekis, įpurškimo laikas ir slėgis sumažinti kuro sąnaudas, savo automobilį.

EcoOBD2 Chip Tuning Box neviršija gamintojo reikalavimus.Ji veikia tik per tolerancijos variklio.

EcoOBD2 nėra pažeisti variklio ir automobilio kompiuterio valdymo blokas arba nesukelia jokių neigiamų pasekmių automobilio gamyklinis nustatymas.

EcoOBD2 nesikeičia visus parametrus visam laikui.Pasukti atgal prie automobilio originalūs parametrai, tiesiog atjungti EcoOBD2 iš OBD2 jungtis.

Alicar EcoOBD2 padės jums sutaupyti kuro sąnaudos:

- Iki 15% degalų taupymo

Alicar EcoOBD2 yra labai paprasta naudoti

Kištuko EcoOBD2 į OBD2 jungtis prie jūsų automobilio.Ir pasukite uždegimo apie 30 sekundžių.Ir Pasukite variklio.EcoOBD2 parametrai yra optimalus ir geriausias savo automobilį.Net parametrai yra skirtingi kiekvienam transporto priemonių, kad gali būti būtina atlikti papildomą koregavimą.

EcoOBD2 atpažins jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo įpročiai po maždaug 200 km/150 mylių važiuoti, ir tada EcoOBD2 prisitaiko, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai.

Alicar EcoOBD2 darbų remiantis televizoriaus signalo forma EKIU.Kaip pasekmė, jis keičia visą įpurškimo žemėlapyje.

Pagrindinis skirtumas tarp EcoOBD2 Chip Tuning Box ir Remapping paieška metodai yra tai, kad EcoOBD2 Chip Tuning Box yra lengvai nuimamas, ir po to ištraukite jūs einate atgal į gamyklos parametrus.EcoOBD2 yra pigus ir saugus tipo tiuningas.Remapping visam laikui pakeisti jūsų automobilį.Tai yra brangu nustatyti ir pašalinti negalima.EcoOBD2 turi variklio apsaugos funkciją ir 100% saugu jūsų automobilių variklio.EcoOBD2 naudojant spausdintinės grandinės plokštę, SMD technologiją.EcoOBD2 Chip Tuning Dėžės yra aukštos kokybės.

Alicar EcoOBD2 Montavimo bei Kalibravimo

1 - Traukti Automobilį Raktą iš uždegimo.

2 - Rasti OBD2 jungtis(*) į savo automobilį ir įjunkite EcoOBD2

3 Įkiškite raktą į užvedimo ir pasukite raktą į pirmąjį etapą. (Nereikia pradėti automobilį)

4 - Paspauskite reset apačioje, maždaug 5 sek.Atleidus apačioje, tiesiog laukti, o apie 30-54 sek. (EcoOBD2 bus bendrauti ir užmegzti ryšį su EKIU)

5 - Pradėti iki variklio.

6 - EcoOBD2 atpažins jūsų automobiliui ir jūsų vairavimo įpročius, po maždaug 200 km/150 mylių vairavimo ir todėl EcoOBD2 bus pritaikyti sau, kad atitiktų jūsų automobilis puikiai daugiau degalų taupymo.

Ar jūsų automobilis yra OBD2 jungtis?

Diagnostikos, arba "TPD" yra kompiuterinė sistema, pastatytas į visus 1996 m., o vėliau lengvosios transporto priemonės ir sunkvežimiams, kaip reikalauja Švaraus Oro Akto Pakeitimus, 1990 m. OBD sistemos yra skirtos stebėti kai kurių variklio pagrindinių komponentų, įskaitant atsakingus už kontroliuoti emisijas.

OBD2 nebūtinai automobiliams:

- Parduoti po sausio 1, 1996 m. JAV

- Parduoti po sausio 1, 2001 m. Europos Sąjungoje

- Su dyzelinas variklio parduoti po sausio 1, 2003.

Plug and Drive NitroOBD2 Performance Chip Tuning Box už Benzine Automobilių Sertifikatai : CE / FCC / RoHS NitroOBD2 Chip Tuning Box veikia pagal protokolai OBD2, kaip remaping Automobilio kompiuteris EKIU.Po vairuotojo 200 km kelių, iš viso, NitroOBD2 prisitaiko prie automobilio, pasak vairuotojų įpročius ir visada išlaiko ECU remaping pagerinti variklio.Ką NitroOBD2 padaryti?Pagal jūsų vairavimo įpročius, NitroOBD2 daro naują žemėlapį, automobilio kompiuteris EKIU pagerinti savo automobilį.Kaip jūs tvarkote daug daugiau KM/Mylios, ji atnaujina žemėlapyje.Tokiu būdu ji saugo automobilio galia ir sukimo momentas didėja.Kas yra NitroOBD2 Chip Tuning Box?NitroOBD2 yra Chip Tuning Box, kuris gali būti prijungtas prie OBD2 jungties automobilio pagerinti savo automobilį.Kai jis prijungtas prie OBD2 jungties, NitroOBD2 gauna informaciją iš automobilio kompiuterio valdymo blokas.Pagal gautus duomenis valdymo blokas, NitroOBD2 reguliuoja įpurškimo slėgio, kuro kiekis, įpurškimo laikas ir slėgis pagerinti savo automobilį.NitroOBD2 Chip Tuning Box neviršija gamintojo reikalavimus.Ji veikia tik per tolerancijos variklio.

NitroOBD2 suranda paslėptą galią jūsų automobilį.NitroOBD2 nėra pažeisti variklio ir automobilio kompiuterio valdymo blokas arba nesukelia jokių neigiamų pasekmių automobilio gamyklinis nustatymas.NitroOBD2 nesikeičia visus parametrus visam laikui.Pasukti atgal prie automobilio originalūs parametrai, tiesiog atjungti NitroOBD2 iš OBD2 jungtis.NitroOBD2 suranda paslėptą galią jūsų automobilį. - Iki 35% daugiau galios - Iki 25 % daugiau sukimo momento NitroOBD2 yra labai lengva naudoti.Kištuko NitroOBD2 į OBD2 jungtis prie jūsų automobilio.Ir pasukite uždegimo apie 30 sekundžių.Ir Pasukite variklio.NitroOBD2 parametrai yra optimalus ir geriausias savo automobilį.Net parametrai yra skirtingi kiekvienam transporto priemonių, kad gali būti būtina atlikti papildomą koregavimą.

Lupismoony

  5
2020-10-27

Thank you very much good quality and practical

Jums taip pat patiktų