APIE MUS

Apie mus

nilsonUAB „RVS logistika“ yra vieninteliai ir tiesioginiai prekės ženklo NILSON atstovai ir produkcijos platintojai ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Šis gamintojas specializuojasi elektros jungiklių, kištukinių lizdų, šviesos reguliatorių, prailgintuvų bei šakotuvų srityse. Mūsų bendrovės pagrindinė veikla – tai didmeninė ir mažmeninė prekyba NILSON prekės ženklo elektros įrangos prekėmis. Mes nuolat tobuliname savo žinias bei įgūdžius elektrotechnikos srityje. Stengiamės savo klientams pasiūlyti visus jų poreikius atitinkančią produkciją bei nuolat raginame prieš ją įsigyjant konsultuotis su mūsų bendrovės specialistais.

Asortimentas

Prekės ženklas NILSON siūlo platų, kokybišką bei ilgaamžišką, europinius standartus atitinkantį, elektros jungiklių, kištukinių lizdų, šviesos reguliatorių, prailgintuvų bei šakotuvų, prekių asortimentą. NILSON kompanijos siūloma produkcija yra gaminama ne tik iš įvairių spalvų ABS plastiko, bet ir iš grūdinto stiklo, natūralaus medžio, vario, cinko ar aliuminio lydinių. Mes įsitikinę, kad iš gausaus mūsų siūlomo asortimento išsirinksite ir pritaikysite Jums patikusius gaminius tiek šiuolaikiniame, tiek klasikiniame interjere.

Apie gamintoją

NILSON kompanija elektrotechnikos srityje specializuojasi jau nuo 1985 metų. Jų atstovybė bei gamykla įsikūrusi Turkijoje. Kompanija savo klientams siūlo ne tik elektros jungiklius, kištukinius lizdus, šviesos reguliatorius, prailgintuvus, šakotuvus, bet ir įvairius šviestuvus, o jų gaminiais prekiaujama tokiose šalyse kaip Turkija, Lenkija, Ukraina, Rusija, Azerbaidžanas, Kazachstanas, Prancūzija, Ispanija, Rumunija, Bulgarija ir t.t.

Sertifikatai

Visa prekės ženklo NILSON produkcija yra sertifikuota. Siūlomi gaminiai atitinka tarptautinius ISO 9001:2008, TSE 4915, IEC 60884-1 standartus ir turi VDE bei CE sertifikatus.